Визначення порядку користуванняПриватне БТІ ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) швидко та недорого виготовить акт конкретного користування нерухомим майном у Дніпропетровську, Дніпропетровській області та на всій території України.
Порядок виконання робіт із виготовлення акта конкретного користування нерухомим майном:
- Вивчення наданих документів;
- вихід на місце, обстеження та виміри;
- Складання ескізів,
- оформлення та видача технічного паспорта;
- Оформлення та видача акту конкретного користування нерухомим майном.
Акт конкретного користування складається з метою:
- укладання нотаріального договору конкретного користування (у разі відсутності самовільно побудованого майна та наявності згоди всіх співвласників);
- визнання права власності у судовому порядку (за наявності самовільного будівництва або за наявності спору між співвласниками);
- За бажанням власників.
Документи для проведення технічної інвентаризації та визначення порядку користування, виготовлення акту конкретного користування:
1. Паспорти власників (оригінал та ксерокопії, завірені ними власноруч).
2. Ідентифікаційні коди власників (ксерокопії).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості (свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт нерухомості (якщо є).
6. Попередній технічний паспорт (якщо є).
7. Для юридичних осіб додатково:
- письмова заява на фірмовому бланку з печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи про проведення інвентаризації об'єкта нерухомого майна та складання акту конкретного користування;
- документ, що підтверджує повноваження заявника, скріплений печаткою підприємства та підписом керівника.
- ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду заявника (завірені останнім);
Копії, засвідчені печаткою підприємства та підписом керівника:
- документ, що підтверджує повноваження керівника (протокол про призначення керівником чи інший документ);
- Витяг про державну реєстрацію підприємства;
- статут (титульний лист та перші два розділи)
Діяльність ПБТІ є законною та відповідає чинному законодавству, яке спростило процедуру проведення технічної інвентаризації, зробило її максимально доступною, передавши повноваження щодо проведення технічної інвентаризації приватним БТІ.
Ми надаємо послуги з проведення інвентаризації на підставі відповідних дозвільних документів (ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів).
Відповідно до статті 355 Цивільного кодексу України, майно, яке є у власності двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно).
Якщо розмір частин у праві спільної сумісної власності не встановлено домовленістю між співвласниками чи законом, він визначається з урахуванням вкладу кожного співвласника у придбання (виготовлення, спорудження) майна.
Таким чином, співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, яке є їхньою спільною частковою власністю.
Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності.
Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном згідно з їх часткою у праві спільної часткової власності засвідчено нотаріально, він є обов'язковим і для особи, яка набуває надалі частку у праві спільної сумісної власності на це майно (ст. 358 ЦКУ).
Крім того, законодавством передбачено виділення частки із майна спільної сумісної власності. Так, співвласник має право на виділення в натурі частки із загального майна. (ст.364 ЦКУ).
Для укладання вищезгаданого нотаріального договору про визначення порядку користування спільним майном БТІ готує відповідний акт конкретного користування.
Акт конкретного користування - це документ, який носить інформаційний характер і фіксує встановлений між співвласниками порядок користування спільним нерухомим майном, із зазначенням конкретних об'єктів, літер, приміщень, площі, що перебувають у користуванні конкретного співвласника, який складається фахівцем БТІ та підписується кожним.
З цього акта укладається відповідний нотаріальний договір про порядок користування спільним майном.
Усі спори щодо визначення порядку користування, виділення частки в натурі із спільного майна, розділу, зміни часток у праві спільної власності, визнання права власності вирішуються у судовому порядку.
БТІ ФОП Петрайчук П.В. надає послуги з представництва інтересів у судах усіх інстанцій з питань, зазначених вище.
Приватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. швидко та недорого проведе технічну інвентаризацію нерухомості у місті Дніпропетровськ та на всій території України, виготовить технічний паспорт на об'єкт нерухомості будь-якої складності, допоможе в оформленні документів на будівництво, прав власності,  нерухомості та землі.
У нас немає черг, прострочення виконання замовлень та бюрократичної тяганини. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта.
Вибираючи БТІ ФОП Петрайчук П.В., Ви можете бути впевнені, що працюєте із професіоналами.

Технічний паспортБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: