Визначення порядку користуванняПриватне БТІ ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) швидко та недорого виготовить акт конкретного користування нерухомим майном у Дніпропетровську, Дніпропетровській області та на всій території України.
Порядок виконання робіт із виготовлення акта конкретного користування нерухомим майном:
- Вивчення наданих документів;
- вихід на місце, обстеження та виміри;
- Складання ескізів,
- оформлення та видача технічного паспорта;
- Оформлення та видача акту конкретного користування нерухомим майном.
Акт конкретного користування складається з метою:
- укладання нотаріального договору конкретного користування (у разі відсутності самовільно побудованого майна та наявності згоди всіх співвласників);
- визнання права власності у судовому порядку (за наявності самовільного будівництва або за наявності спору між співвласниками);
- За бажанням власників.
Документи для проведення технічної інвентаризації та визначення порядку користування, виготовлення акту конкретного користування:
1. Паспорти власників (оригінал та ксерокопії, завірені ними власноруч).
2. Ідентифікаційні коди власників (ксерокопії).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості (свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт нерухомості (якщо є).
6. Попередній технічний паспорт (якщо є).
7. Для юридичних осіб додатково:
- письмова заява на фірмовому бланку з печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи про проведення інвентаризації об'єкта нерухомого майна та складання акту конкретного користування;
- документ, що підтверджує повноваження заявника, скріплений печаткою підприємства та підписом керівника.
- ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду заявника (завірені останнім);
Копії, засвідчені печаткою підприємства та підписом керівника:
- документ, що підтверджує повноваження керівника (протокол про призначення керівником чи інший документ);
- Витяг про державну реєстрацію підприємства;
- статут (титульний лист та перші два розділи)
Діяльність ПБТІ є законною та відповідає чинному законодавству, яке спростило процедуру проведення технічної інвентаризації, зробило її максимально доступною, передавши повноваження щодо проведення технічної інвентаризації приватним БТІ.
Ми надаємо послуги з проведення інвентаризації на підставі відповідних дозвільних документів (ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів).
Відповідно до статті 355 Цивільного кодексу України, майно, яке є у власності двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно).
Якщо розмір частин у праві спільної сумісної власності не встановлено домовленістю між співвласниками чи законом, він визначається з урахуванням вкладу кожного співвласника у придбання (виготовлення, спорудження) майна.
Таким чином, співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, яке є їхньою спільною частковою власністю.
Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності.
Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном згідно з їх часткою у праві спільної часткової власності засвідчено нотаріально, він є обов'язковим і для особи, яка набуває надалі частку у праві спільної сумісної власності на це майно (ст. 358 ЦКУ).
Крім того, законодавством передбачено виділення частки із майна спільної сумісної власності. Так, співвласник має право на виділення в натурі частки із загального майна. (ст.364 ЦКУ).
Для укладання вищезгаданого нотаріального договору про визначення порядку користування спільним майном БТІ готує відповідний акт конкретного користування.
Акт конкретного користування - це документ, який носить інформаційний характер і фіксує встановлений між співвласниками порядок користування спільним нерухомим майном, із зазначенням конкретних об'єктів, літер, приміщень, площі, що перебувають у користуванні конкретного співвласника, який складається фахівцем БТІ та підписується кожним.
З цього акта укладається відповідний нотаріальний договір про порядок користування спільним майном.
Усі спори щодо визначення порядку користування, виділення частки в натурі із спільного майна, розділу, зміни часток у праві спільної власності, визнання права власності вирішуються у судовому порядку.
БТІ ФОП Петрайчук П.В. надає послуги з представництва інтересів у судах усіх інстанцій з питань, зазначених вище.
Приватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. швидко та недорого проведе технічну інвентаризацію нерухомості у місті Дніпропетровськ та на всій території України, виготовить технічний паспорт на об'єкт нерухомості будь-якої складності, допоможе в оформленні документів на будівництво, прав власності, реєстрації нерухомості та землі.
У нас немає черг, прострочення виконання замовлень та бюрократичної тяганини. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта.
Вибираючи БТІ ФОП Петрайчук П.В., Ви можете бути впевнені, що працюєте із професіоналами.

РўРСРЅРёСРСЃРєРёР№ РїРСЃРїРѕСЂС