Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомостіПриватне БТІ ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) швидко та недорого здійснить розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомості в Дніпропетровську, Дніпропетровській області, а також на території всієї України.
Порядок виконання робіт з розрахунку відчужуваної частини об'єкта нерухомості.
- Вивчення наданих документів;
- вихід на місце, обстеження та виміри;
- Складання ескізів,
- оформлення та видача технічного паспорта;
- Оформлення та видача розрахунку.
Розрахунок відчужуваної частини нерухомого майна виготовляється у випадках:
- для вчинення нотаріальної угоди;
- для суду;
- За бажанням власника.
Документи для проведення технічної інвентаризації та складання розрахунку відчужуваної частини об'єкта нерухомості:
1. Паспорт власника (оригінал та ксерокопія, завірені ним власноруч).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на об'єкт нерухомості (свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Розширена експертна оцінка об'єкт нерухомого майна.
6. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт нерухомості (якщо є).
7. Попередній технічний паспорт (якщо є).
8. Для юридичних осіб додатково:
- письмова заява на фірмовому бланку з печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи про проведення інвентаризації об'єкта нерухомого майна та розрахунку відчужуваної частини об'єкта;
- документ, що підтверджує повноваження заявника, скріплений печаткою підприємства та підписом керівника.
- ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду заявника (завірені останнім);
Копії, засвідчені печаткою підприємства та підписом керівника:
- документ, що підтверджує повноваження керівника (протокол про призначення керівником чи інший документ);
- Витяг про державну реєстрацію підприємства;
- статут (титульний лист та перші два розділи)
* Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомого майна може також провадитися в рамках розгляду справи в суді. Для виконання замовлення в даному випадку необхідна відповідна ухвала суду, яка набрала законної сили.
Діяльність ПБТІ є законною та відповідає чинному законодавству, яке спростило процедуру проведення технічної інвентаризації, зробило її максимально доступною, передавши повноваження щодо проведення технічної інвентаризації приватним БТІ. Ми надаємо послуги з проведення інвентаризації на підставі відповідних дозвільних документів (ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів).
Для розрахунку відчужуваної частини об'єкта нерухомого майна ПБТІ проводить технічну інвентаризацію та виготовляє технічний паспорт на об'єкт нерухомості, а також у разі потреби акт конкретного користування.
Технічна інвентаризація об'єкта нерухомого майна в даному випадку проводиться на підставі Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 N 127, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 липня 2005 року за N 582/5773.
Акт конкретного користування - це документ, який носить інформаційний характер і фіксує встановлений між співвласниками порядок користування загальним нерухомим майном, із зазначенням конкретних об'єктів, літер, приміщень, споруд, площі, що знаходяться у користуванні конкретного співвласника, який складається фахівцем БТІ та підписується .
Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомого майна проводиться згідно з Інструкцією про проведення розділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 18.06.2007р. N55.
Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомого майна - це документ, у якому вказується, яка частина об'єкта відчужується і містить у собі розрахунок цієї частини (частки), що підлягає відчуженню, із зазначенням конкретних об'єктів, літер, приміщень, споруд, площі. Цей документ складається спеціалістом БТІ.
Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомого майна провадиться для співвласників житлових будинків, квартир, домоволодінь, нежитлових приміщень та будівель, цілісного майнового комплексу, іншого нерухомого майна.
Розрахунок відчужуваної частини об'єкта нерухомості, як документ, містить такі дані:
- повний технічний опис об'єкта нерухомості (з яких літер, будівель та споруд складається, площа тощо)
- власники об'єкта нерухомості та їх правові документи;
- фактичне користування будинками (приміщеннями), будинками та спорудами між співвласниками;
- правовстановлюючий документ на земельну ділянку;
- Власне розрахунок відчужуваної частини нерухомості, із зазначенням хто відчужує і конкретизацією цієї частини (частки).
Звертаємо Вашу увагу, що всі суперечки щодо пайового співвідношення між співвласниками, відчуження частки у спільному майні, визначенні часток вирішуються в судовому порядку.
БТІ ФОП Петрайчук П.В. надає послуги з представництва інтересів у судах усіх інстанцій з питань зміни часток, визнання права на частку в нерухомому майні, а також інших спорів щодо нерухомості.
Крім того, приватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. швидко та недорого проведе технічну інвентаризацію нерухомості у місті Дніпропетровськ та на всій території України, виготовить технічний паспорт на об'єкт нерухомості будь-якої складності, допоможе в оформленні документів на будівництво, прав власності, нерухомості та землі.
У нас немає черг, прострочення виконання замовлень та бюрократичної тяганини. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта.
Вибираючи БТІ ФОП Петрайчук П.В., Ви можете бути впевнені, що працюєте із професіоналами своєї справи.

Технічний паспортБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: