Техпаспорт на паркувальне місцеПриватне БТІ ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) швидко та недорого виготовить технічний паспорт на паркувальне місце у Дніпрі, Дніпропетровській області та на всій території України.
 
Порядок виконання робіт з інвентаризації паркувального місця:
- Вивчення наданих документів;
- вихід на місце, обстеження та виміри;
- Складання ескізів, планів, креслень;
- Оформлення та видача технічного паспорта.
 
Техпаспорт на паркувальне місце виготовляється з метою:
- оформлення права власності та державної реєстрації прав на місце для паркування;
- Проведення нотаріальних дій (угоди, зміна власника, вступ у спадок);
- Відновлення втрачених документів;
- визнання права власності у судовому порядку;
- За бажанням власника.
 
Документи для проведення інвентаризації (первинна інвентаризація місця для паркування):
1. Паспорт власника (ксерокопія та оригінал).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія та оригінал).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку забудовника (держакт на землю або договір оренди землі, ксерокопія) - якщо така є.
5. Розпорядження про присвоєння адреси об'єкту (житлового комплексу, у складі якого знаходиться паркінг чи окремо будівлі паркінгу) зі схем-планом адресації.
6. Декларація (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт, видана Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області (засвідчена печаткою цієї організації, якщо є).
 
Документи для проведення поточної технічної інвентаризації місця для паркування:
1. Паспорт власника (ксерокопія та оригінал).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія та оригінал).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на паркувальне місце (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Попередній технічний паспорт (якщо є).
 
Діяльність ПБТІ є абсолютно законною та відповідає чинному законодавству, яке спростило процедуру проведення технічної інвентаризації та передало повноваження щодо проведення технічної інвентаризації приватним БТІ.
Наша компанія надає послуги з проведення інвентаризації на підставі відповідних дозвільних документів (ліцензії та кваліфікаційні сертифікати).
 
Паркінг (від англ. parking ~ park – ставити автомобіль на стоянку, паркувати) – це автостоянки наземні (в основному відкритого типу) та підземні гаражі для тимчасового зберігання легкових автомобілів (Державні будівельні норми України, ДБН В.2.3-15:2007 Автостоянки та гаражі для легкових автомобілів).
 
Автостоянка – це спеціально обладнана відкрита стоянка для постійного чи тимчасового зберігання легкових автомобілів та інших мототранспортних засобів.
 
Машино-місце на автостоянці - це площа, необхідна для встановлення одного автомобіля, що складається з площі горизонтальної проекції нерухомого екіпажу з додаванням наближення розривів (зон безпеки) до сусідніх екіпажів або будь-яких перешкод.
 
Паркувальне місце - це спеціально позначене і при необхідності облаштоване та обладнане місце, що є в тому числі частиною автомобільної дороги та (або) що примикає до проїзної частини та (або) тротуару, узбіччя, естакади або мосту або є частиною підестакадних або підмостових просторів, площ та інших об'єктів вулично-дорожньої мережі, будівель, будівель або споруд та призначене для організованої стоянки транспортних засобів на платній основі або без стягнення плати за рішенням власника або іншого власника автомобільної дороги, власника земельної ділянки чи власника відповідної частини будівлі, будівлі чи споруди.
 
Технічний паспорт (техпаспорт) на паркувальне місце - це документ, який складається на підставі даних проведеної технічної інвентаризації, носить інформаційно-довідковий характер та відображає фактичний стан об'єкта нерухомості, а також фіксує інформацію про основні об'ємні, планувальні (площу, тощо). ), конструктивних та інших технічних характеристиках паркувального місця.
Технічний паспорт на паркувальне місце складається відповідно до Додатка 5 Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та містить у собі інформацію:
а) план місця для паркування;
б) характеристика паркувального місця (літер, назва об'єкта, рік побудови, опис основних конструктивних елементів: фундамент, підлога; інженерне обладнання; площа основи забудови, тощо).
Техпаспорт на паркувальне місце не є правовстановлюючим документом, і містить у собі технічну характеристику об'єкта нерухомості.
 
Приватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. швидко та недорого проведе технічну інвентаризацію
 
Телефонуйте нам прямо зараз.

Технічний паспортБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: