Техпаспорт на садовий будинокПриватне БТІ ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) швидко та недорого виготовить технічний паспорт на садовий будинок у Дніпропетровську, Дніпропетровській області та на всій території України.
 
Порядок виконання робіт з інвентаризації садового будинку
- Вивчення наданих документів;
- вихід на місце, обстеження та виміри;
- Складання ескізів, планів, креслень;
- Оформлення та видача технічного паспорта.
 
Техпаспорт на садовый будинок виготовляється з метою:
- введення в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції, переобладнання та капітального ремонту;
- державну реєстрацію прав на садовий будинок;
- Проведення нотаріальних дій (угоди, зміна власника, вступ у спадок);
- Відновлення втрачених документів;
- визнання права власності у судовому порядку;
- одержання всіх необхідних технічних умов на електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення існуючого об'єкта;
- За бажанням власника.
 
Документи для проведення інвентаризації на новозбудований садовий будинок (первинна інвентаризація):
1. Паспорт власника (ксерокопія та оригінал).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія та оригінал).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (держакт на землю або рішення виконкому про відведення земельної ділянки, ксерокопія) - якщо така є.
5. Довідка голови садового товариства про членство замовника у цьому кооперативі.
6. Свідоцтво про реєстрацію садового товариства.
 
Документи для проведення поточної технічної інвентаризації садового будинку:
1. Паспорт власника (ксерокопія та оригінал).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія та оригінал).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на садовий будинок (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Попередній технічний паспорт (якщо є).
6. Свідоцтво про реєстрацію садового товариства.
Документи для проведення інвентаризації у разі реконструкції, перепланування садового будинку
1. Паспорт власника (ксерокопія та оригінал).
2. Ідентифікаційний код власника (ксерокопія та оригінал).
3. Довіреність, паспорт та ідентифікаційний код довіреної особи (ксерокопія та оригінал, у разі представництва за довіреністю).
4. Правовстановлюючий документ на садовий будинок (свідоцтво про спадщину, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, рішення суду тощо, - ксерокопія та оригінал).
5. Попередній технічний паспорт (якщо є).
6. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (власність або оренда (користування), ксерокопія) - якщо така є.
7. Декларація (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт, видана Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області (засвідчена печаткою цієї організації, якщо є).
8. Проектна документація чи будівельний паспорт (завірені печаткою відповідної организации).
 
* Технічна інвентаризація на реконструйований, переобладнаний об'єкт нерухомості проводиться на етапі ДО введення в експлуатацію об'єкта.
При необхідності, після введення в експлуатацію реконструйованого, переобладнаного садового будинку для заповнення відповідного штампу в технічному паспорті, виданому БТІ ФОП Петрайчук П.В., замовником надається оригінал та ксерокопія Декларації про готовність об'єкта до експлуатації, видана компетентним органом.
 
Діяльність нашого БТІ є абсолютно законною та відповідає чинному законодавству, яке спростило процедуру проведення технічної інвентаризації та передало повноваження щодо проведення технічної інвентаризації приватним БТІ.
Наша компанія надає послуги з проведення інвентаризації на підставі відповідних дозвільних документів (ліцензії та кваліфікаційні сертифікати).
 
Садовий будинок - це будова для літнього (сезонного) використання, яка у питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, встановленим для житлових будинків (Будівельні норми та правила №4-8 ГВН 36-92), та призначений для організації заміського відпочинку громадян, ведення садівничого та городнього господарства (П.3.41 Державних будівельних норм України 360-92 Планування та забудова міських та сільських поселень).
На ділянках дачних будинків можуть бути розміщені також господарські будівлі, у тому числі для утримання свійської птиці, кролів тощо.
Граничні розміри площі забудови та поверховості садового будинку та господарських будівель на ділянці встановлюється статутом садового товариства або кооперативу за погодженням з місцевими органами архітектури та містобудування (районними та обласними). Ці розміри встановлюються за умови забезпечення необхідної площі для господарювання на ділянці (пункт 3.48 ДСНУ 360-92).
 
Технічний паспорт (техпаспорт) на садовий будинок - це документ, який складається на підставі даних проведеної технічної інвентаризації, носить інформаційно-довідковий характер і відображає фактичний стан об'єкта нерухомості, а також фіксує інформацію про основні об'ємні, планувальні (площа, висота, обсяг і т.п. .д.) та конструктивних (матеріал і товщина стін, перекриттів тощо) та інших технічних характеристиках садового будинку.
Технічний паспорт на садовий будинок складається відповідно до Додатка 4 Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна та містить у собі інформацію:
а) схематичний план земельної ділянки садового будинку, у тому числі:
- площа земельної ділянки (загальна площа; площа під будинком, господарськими спорудами та спорудами; площа під зеленими насадженнями; площа під дорожнім (твердим покриттям); площа під городом);
- літер за планом з назвою будинку та господарських будівель та споруд;
б) план садового будинку, у тому числі:
- експлікація приміщень до плану садового будинку (із зазначенням поверховості та назв, призначення приміщень будинку, площа приміщень);
- характеристика господарських будівель та споруд (літер, назва об'єкта, рік будівництва, опис основних конструктивних елементів: фундаменту, стін, перекриттів, підлоги, щаблів; інженерного обладнання: електрика, водопровід, каналізація газопровід, вид опалення; висота, площа основи забудови, об'єм , Відсоток зносу, інвентаризаційна вартість).
Техпаспорт на садовий будинок не є правовстановлюючим документом і містить у собі технічну характеристику об'єкта нерухомості.
Зразок довідки голови садового товариства:
 
Приватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. швидко та недорого проведе технічну інвентаризацію нерухомості у місті Дніпропетровськ та на всій території України, виготовить технічний паспорт на об'єкт нерухомості будь-якої складності, допоможе в оформленні документів на будівництво, прав власності,  нерухомості та землі.
У нас немає черг, прострочення виконання замовлень та бюрократичної тяганини. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта.

Технічний паспортБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: