НЕРУХОМІСТЬПриватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) займається наданням юридичної допомоги з оформлення всіх документів на нерухомість у Дніпропетровську та Дніпропетровській області, "під ключ".
Нерухомість у наш непростий час стала чи не єдиним стабільним джерелом доходів і цінністю, яка найменше схильна до економічних криз і спадів. Багато людей останнім часом не довіряють банкам, що стрімко розоряються, а інвестують у своє майбутнє і майбутнє своїх дітей - нерухомість, яка буде в ціні завжди.
Тому в останні роки особливо актуальним постає питання про оформлення документів на нерухомість, упорядкування вже наявних документів. І в цьому до них на допомогу приходимо ми.
Чому саме ми:
Наша головна спеціалізація - "Земля та нерухомість" та багаторічний досвід роботи юристів у даній галузі гарантують результат.
Наші юристи не займаються кримінальними, податковими, трудовими та іншими суперечками.
Ми день у день, протягом більше 8 років займаємося справами, пов'язаними виключно з землею та нерухомістю, взаємодіємо з профільними органами, знаємо всі можливі причини відмов, всі закони, підзаконні акти та лазівки, щоб грамотно вести Вашу справу та досягти поставлених перед нами цілей.
Ви не платите за послугу, а за результат послуги (конкретний документ).
Нас рекомендують друзям та знайомим.

Новини

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Технічний паспорт – один із основних документів на нерухомість. У ньому перераховуються всі характеристики об'єкта, зазначаються його власники, місцезнаходження, і навіть оцінна вартість.

Техпаспорт на квартиру

Техпаспорт на квартиру

Що робити, якщо вам потрібне виготовлення техпаспорта на квартиру?

Узаконення самочинного будівництва

Узаконення самочинного будівництва

Узаконити самобуд – це реальноБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: