СУДИНаше підприємство надає юридичні послуги з представництва інтересів клієнтів з питань, пов'язаних з нерухомістю та землею, у судах усіх інстанцій загальної та спеціальної юрисдикції (районні, апеляційні, господарський, адміністративний, Вищий господарський, Верховний тощо) у Дніпропетровську, Дніпропетровській області та по всій території України.
Звернення до грамотного юриста – вже половина успіху справи. Без знання матеріального та процесуального права неспеціалісту буває дуже складно представляти свої інтереси в суді.
На сьогоднішній день на ринку представлено багато юристів та юридичних компаній, які надають послуги з ведення справ у судах.
Але ПБТІ має свої переваги і сильні сторони.
Чому саме ми:
Наша головна спеціалізація - "Земля та нерухомість" та багаторічний досвід роботи юристів у даній галузі гарантують результат.
Наші юристи не займаються кримінальними, податковими, трудовими та іншими суперечками.
Ми день у день, протягом більше 10 років займаємося справами, пов'язаними виключно з землею та нерухомістю, взаємодіємо з профільними органами та службами, ведемо справи в судах, знаємо всі можливі причини відмов, усі закони, підзаконні акти та лазівки, щоб грамотно вести Ваша справа і досягти поставлених перед нами цілей.
Ви не платите за послугу, а за результат послуги (конкретний документ).
Нас рекомендують друзям та знайомим.

Новини

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Технічний паспорт – один із основних документів на нерухомість. У ньому перераховуються всі характеристики об'єкта, зазначаються його власники, місцезнаходження, і навіть оцінна вартість.

Техпаспорт на квартиру

Техпаспорт на квартиру

Що робити, якщо вам потрібне виготовлення техпаспорта на квартиру?

Узаконення самочинного будівництва

Узаконення самочинного будівництва

Узаконити самобуд – це реальноБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: