УЗАКОНЕННЯПриватне БТІ Дніпропетровська ФОП Петрайчук П.В. (ПБТІ) займається наданням юридичної допомоги з узаконення нерухомості у Дніпропетровську та Дніпропетровській області, "під ключ".
Узаконення нерухомості має на увазі легалізацію, надання законності, підтвердження відповідності будівельним нормам та правилам відповідними органами проведеного будівництва, реконструкції та переобладнання. Після узаконення та отримання всіх необхідних документів власник має право володіти, користуватися та розпоряджатися нерухомим майном на власний розсуд (продавати, заповідати, здавати в оренду тощо).
Чому саме ми:
Наша головна спеціалізація - "Земля та нерухомість" та багаторічний досвід роботи юристів у даній галузі гарантують результат.
Наші юристи не займаються кримінальними, податковими, трудовими та іншими суперечками.
Ми день у день, протягом більше 8 років займаємося справами, пов'язаними виключно з землею та нерухомістю, взаємодіємо з профільними органами та службами, знаємо всі можливі причини відмов, усі закони, підзаконні акти та лазівки, щоб грамотно вести Вашу справу та досягти поставлених маємо цілей.
Ви не платите за послугу, а за результат послуги (конкретний документ).
Нас рекомендують друзям та знайомим.

Новини

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Особливості оформлення техпаспорту на квартиру, як замовити та який термін дії

Технічний паспорт – один із основних документів на нерухомість. У ньому перераховуються всі характеристики об'єкта, зазначаються його власники, місцезнаходження, і навіть оцінна вартість.

Техпаспорт на квартиру

Техпаспорт на квартиру

Що робити, якщо вам потрібне виготовлення техпаспорта на квартиру?

Узаконення самочинного будівництва

Узаконення самочинного будівництва

Узаконити самобуд – це реальноБюро технічної інвентаризаціїФОП Петрайчук П. В.

Адреса: Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 60, офіс 333
petraichuk@gmail.com (068) 857 02 70 (099) 43 11 373
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: